Výzva k podávání žádostí o regionální značku BRNĚNSKO originální produkt

9. 4. 2021 Hana Skalníková

MAS Slavkovské bojiště vyhlašuje výzvu k podávání žádostí o regionální značku pro výrobky BRNĚNSKO originální produkt. Značka vznikla na základě spolupráce Místních akčních skupin – MAS Slavkovské bojiště, MAS Bobrava, MAS Brána Vysočiny, MAS Podbrněnsko, MAS Brána Brněnska.

Výzva je otevřena do 25.4., je potřeba vyplnit níže uvedenou žádost a zaslat mailem nebo písemně na uvedené adresy. Před podáním lze žádost konzultovat na MAS osobně, emailem: skalnikova@masbobrava.cz nebo na tel. 731 074 100.

Značka může být udělena řemeslným výrobkům a uměleckým dílům (např. výrobky ze dřeva, slaměné ozdoby, krajky, šperky, keramika, sklo, papírové obaly, upomínkové předměty, nábytek), potravinám a zemědělským produktům (např. mléko, sýry, maso, vejce, pečivo, obiloviny, ovoce, zelenina, víno, nápoje, med), přírodním produktům (např. lesní plody, léčivé byliny, čaje, extrakty z rostlin pro kosmetické účely, rákos).

Regionální značka BRNĚNSKO originální produkt je součástí 30 značek, které po celé republice zviditelňují poctivé produkty, které jsou vyráběny v návaznosti na dobré tradice, s respektem k přírodě a hrdostí na dané místo či regionDržitelé značky získají možnost prezentace na společném webu, Facebooku a Instagramu, pozvánky na akce v jiných regionech i Praze, nabídku vzdělávání a kontakty na podobně smýšlející producenty a poskytovatele služeb.

Žádost o udělení značky Brněnsko pro výrobky

Kritéria pro udělení značky Brněnsko pro výrobky

Zásady pro udělování a užívání značky Brněnsko