Výzva Infrastruktura základních škol vyhlášena

18. 8. 2016 Alena Kováříková

Dne 17. srpna 2016 Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo výzvu Infrastruktura základních škol. Hlavní zaměření projektu musí být cíleno na rozvoj klíčových kompetencí (cizí jazyky, přírodní vědy, technické a řemeslné obory, práce s digitálními technologiemi) či budování bezbariérovosti škol. Podpořeny budou zejména stavby, stavební práce a úpravy spojené s výstavbou a modernizací odborných učeben, a to ve vazbě na klíčové kompetence a rovněž nákup potřebného vybavení. Dále budování bezbariérovosti škol a jako doplňkovou aktivitu projektu lze zajistit vnitřní konektivitu školy a připojení k internetu či nakupovat komepenzační pomůcky.

Minimální výše celkových způsobilých výdajů na jeden projekt činí 1 mil. Kč a maximální výše celkových výdajů na jeden projekt je pak 99 mil. Kč. Příjem žádostí o podporu bude probíhat v období od 29. 9. 2016, 14:00 do 14. 2. 2017, 14:00.

Pokud potřebujete poradit jak o dotaci pro Vaši školu požádat či napsat investiční projekt k této žádosti, neváhejte se na nás obrátit.