Literární a výtvarná soutěž 2023/2024

Výsledky literární a výtvarné soutěže najdete na zde.

Turnaj deskových her 2024

Letošní turnaj deskových her se opět vydařil. Ačkoliv jsme soutěžili o měsíc dříve než obvykle, na výkonech kratší příprava nebyla znát. Všichni soutěžící se úkolu zhostili velmi statečně, a soutěž byla velmi napínavá. Ve dnech 28. a 29. 2. 2024 hostila nebovidská hala 200 dětí od předškoláků po deváťáky z 30 škol na Šlapanicku. Všichni přijeli v doprovodu svých pedagogů, se kterými se na turnaj týdny i měsíce připravovali. Nejlepší týmy tentokrát postupují do oblastního kola, které se uskuteční 25. 4. 2024. Držme jim palce!

Zde najdete letošní vítěze.

A tady jsou fotky z turnaje.

Literární a výtvarná soutěž 2023/2024

Ahoj holky a kluci,

i letos vás zveme k tvoření v naší velké soutěži, kde můžete kreslit, malovat, psát nebo natáčet videa. Pro výtvarné práce jsme zvolili jedno „akční“ téma, pokud budete psát, tvořit komiks, nebo natáčet video, můžete si vybrat ze tří témat. Všechny informace najdete zde.

Nechte se inspirovat a pusťte se do tvoření!

Turnaj deskových her 2023

Druhý ročník turnaje deskových her je za námi! Letos se akce rozšířila na dva dny, v nebovidské hale jsme 29. a 30. 3. 2023 přivítali celkem 188 soutěžících z 25 mateřských a základních škol. Velké klání si užili nejen děti s ochotnými pedagogy, ale i my v roli pořadatelů. Zájem o deskovky je velký, máme radost a těšíme se na další ročník.

Výsledkovou listinu najdete zde.

Koukněte na reportáž Studia 6 České televize.

Tady si můžete prohlédnout fotky z obou soutěžních dní.

A další nálož fotek zde. 🙂

Literární a výtvarná soutěž 2022/2023

Výsledky literární a výtvarné soutěže 2022/2023 najdete na tomto odkaze.

Literární a výtvarná soutěž 2022/2023

Ahoj holky a kluci,

tak už je to zase tady! Spouštíme další ročník naší tradiční soutěže, ve které si snad každý najde své místo pro tvoření. Čas máte i tentokrát do 31. 1. 2023. Přečtěte si pravidla a pusťte se do toho. Na vítěze čekají štědré poukazy – vyberou si odměnu podle svého gusta.

Těšíme se na vaše práce!

Literární a výtvarná soutěž 2021

Výsledky literární a výtvarné soutěže najdete na tomto odkaze.

Fotosoutěž MŮJ LETOŠNÍ ADVENT

Fotosoutěž pro všechny žáky základních škol ze Šlapanicka. Vyfoťte letošní adventní čas. Rozsvěcení stromku, adventní tvoření a výzdobu, čerta s Mikulášem, jak se s rodinou chystáte na Vánoce, přípravy a pečení… zkrátka vše, co předchází tomu kouzelnému času na samém konci roku a vyberte tu nejlepší fotku. Před odesláním prostudujte pravidla. Fotku nám pošlete nejpozději do 19. 12. 2021 na adresu soutez@slavkovskebojiste.cz nebo na naši fb stránku. Těšíme se na vaše adventní snímky! 

Jarní prázdniny 2021 s Tondou Tyčkou

Milé děti, zapojte se do prázdninové hry! Vyrobte si panáčka, dejte mu jméno a pusťte se s ním do prázdninového dobrodružství! Tonda s Pepou čekají na nové kamarády! Vydejte se na výlet nebo hrajte hry a dejte nám o tom vědět. Všechny informace najdete na tomto odkaze. Celý plakát najdete zde.

Literární a výtvarná soutěž 2020 „Tvořím, tedy jsem.“

Vítězné práce zveřejněny na této stránce.

Soupis MŠMT distančních soutěží a přehlídek na rok 2020/2021

FOTOSOUTĚŽ  „JARO 2020 aneb KARANTÉNA DOMA I V PŘÍRODĚ“.

Vítězné fotografie z fotosoutěže na téma „JARO 2020 aneb KARANTÉNA DOMA I V PŘÍRODĚ“ na této stránce

Literární a výtvarná soutěž 2019 „JÁ A MŮJ SVĚT.“

Výsledky podzimní literární a výtvarné soutěže na téma „JÁ A MŮJ SVĚT.“ z roku 2019  na tomto odkaze.

Literární a výtvarná soutěž 2018 „Znám dobře svoji školku/školu?“

Vítězné příspěvky z literární a výtvarné soutěže na téma „Znám dobře svoji školku/školu?“, která proběhla na podzim roku 2018 na této stránce